جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی می‌توانست &quot/ پرسپولیس شود، فردین&quot، ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود ، پیروانی

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قرار نبود منشا و احمدزاده با یک اشتباه از تیم کنار گذاشته شوند. 

طارمی می‌توانست &quot/ پرسپولیس شود، فردین&quot، ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود ، پیروانی

پیروانی: طارمی می توانست "فردین" پرسپولیس شود/ ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود

عبارات مهم : فوتبال

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قرار نبود منشا و احمدزاده با یک اشتباه از تیم کنار گذاشته شوند.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس راجع به حضور منشا و احمدزاده و غیبت مهدی طارمی، اظهار کرد: اتفاق رخ داده بین منشا و احمدزاده یک بحث خانوادگی بود که در همه جای دنیا رخ می دهد. بحث این طور بود که ابتدا به کمیته انضباطی بروند و ماجرای این دو با روبوسی و عذرخواهی حل شد و آنها آن را به طور مکتوب اعلام کردند. در کمیته انضباطی هم ابراز پیشمانی کردند. آنها اشتباهشان را قبول کردند و کمیته انضباطی کلوب هم رای خودش را صادر کرد. امروز (دوشنبه) هم به تمرین آمدند. قرار نبود که با یک اشتباه این دو بازیکن را کنار بگذاریم.

طارمی می‌توانست &quot/ پرسپولیس شود، فردین&quot، ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود ، پیروانی

او افزود: ماجرای درون خانوادگی در همه جا وجود دارد ولی جهت پرسپولیس زیاد منعکس می شود. علت آن هم این است که پرسپولیس یک تیم پر طرفدار هست. ان شاء الله دیگر این اتفاق رخ نمی دهد و دوستی حاکم بر تیم می شود. طارمی هم چند روز است که به تمرین نمی آید و به صورت کتبی اعلام کرده که شرایط ماندن در کشور عزیزمان ایران را ندارد. آن طور که شنیدیم امروز یا فردا از کشور عزیزمان ایران می رود. البته کسی هم خبر ندارد. من به عنوان یک پرسپولیسی از او تقدیر می کنم. او در این چند سال به پرسپولیس خدمت کرد و توانست آقای گل لیگ برتر شود. پرسپولیس همه جوره پیشنهاد ماندن در پرسپولیس را به او داد ولی طارمی تصمیم به رفتن گرفته بود و آن را به صورت کتبی اعلام کرد. هنگامی که خودش علنی می گوید که در سال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می خواهد به کشورهای خارجی برود نمی توان جلوی او را گرفت. او ابتدا به ما گفته بود که به اروپا می رود ولی ناگهان بحث کشورهای حوزه خلیج فارس مطرح شد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: کلوب و کادر فنی و حتی بازیکنان دوست داشتند که طارمی در کنار تیم باشد ولی خودش تصمیم گرفت برود. بعضی می گفتند باید او را محروم کنیم ولی تصمیم گیری را به کلوب سپردیم. فکر نمی کنم قشنگ بود که ما با او وارد دعوا شویم. ان شاء الله هر جا که است موفق باشد و به عنوان بازیکنی که در جام جهانی می خواهد بدرخشد موفقیت کسب کند. هواداران بدانند که کلوب و کادر فنی تمام تلاششان را جهت ماندن طارمی انجام دادند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قرار نبود منشا و احمدزاده با یک اشتباه از تیم کنار گذاشته شوند. 

پیروانی اضافه کرد: من فکر می کنم او از ته دل می خواست از پرسپولیس برود. چند ماه از قراردادش باقی مانده ولی حتی به تمرین هم نمی آید. فکر می کنم ماندن او نه به نفع خودش بود و نه به پرسپولیس کمک می کرد. هر جا که است جهت او آرزوی موفقیت می کنم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به صحبت های چند روز اخیر مبنی بر اعمال فشار از سوی پرسپولیس جهت محروم کردن جپارف، اظهار کرد: همه این جا اعلام می کنم که در چند روز اخیر دوستان تیم رقیب در اینستاگرام الفاظی را به کار برده اند که من ندیده بودم. من آنها را به دل نمی گیرم. من به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس وظیفه خودم می دانم که از تیمم دفاع کنم. من می توانم سکوت کنم و حاشیه امنیت بالایی داشته باشم ولی این کار را نمی کنم. من هر چه که ببینم می گویم و از تیم دفاع خواهم کرد. تلاش من این است که اگر حقی از پرسپولیس می خواهد ضایع شود، از آن جلوگیری کنم. من اسم تیم رقیب را نمی آورم و جهت آنها آرزوی موفقیت می کنم.

او افزود: برانکو در مصاحبه اش گفت که آیا دو تیم استراحت داشته باشند، باید چهار تیم استراحت داشته باشند. اشلی یانگ در یک دیدار به دروازه بان حریف ضربه ای وارد کرد و کمیته انضباطی بدون این که از او توضیح بخواهد، او را سه جلسه محروم کرد. کمیته انضباطی جپارف را بخواهد که چه چیزی را توضیح بدهد؟ مگر می شود کسی در کمیته انضباطی بگوید که من عمدا ضربه ام را وارد کرده ام. فکر می کنم که کمیته انضباطی خیلی سریعتر باید به این عنوان ورود می کرد. توقع من این است که خیلی با قدرت تر ورود کند. باید آرا خیلی سریع تر اعلام شوند. خدا را شکر ما در صدر جدول رده بندی هستیم و وضعیتمان خوب است و ان شاء الله قهرمان لیگ برتر می شویم. دلیلی ندارد که به رقبا کنایه بزنیم ولی دوستان از این عنوان سوءاستفاده می کنند و حرف هایی می زنند که روح فوتبال آسیب می بیند. اگر جپارف را محروم نکردند جهت ما مهم نیست. اگر بازیکن حریف محروم شود چه فرقی جهت ما می کند.

طارمی می‌توانست &quot/ پرسپولیس شود، فردین&quot، ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود ، پیروانی

او افزود: هواداران پرسپولیس، بزرگ هستند و اگر اذیت ارزش نکنند واکنشی نشان نمی دهند. مطمئنا اگر دو بازی قبل ما دچار مسئله شدیم، به خاطر پرسشها قبل از آن بوده هست. بازی گذشته با تساوی از زمین بازی خارج شدیم، حضور هواداران قطعا روی بردنمان تاثیرگذار بود. من خواهشی از هواداران دارم. من به عنوان یک برادر خواهش می کنم که نسبت به تشویق تیم مان یک دل باشیم چون ما قهرمان هستیم و اکثر تیم ها تلاش می کنند ما را از اوج به پایین بکشند.

پیروانی در خصوص داوری بازی های لیگ برتر تصریح کرد: من هنوز که هنوز است در کشور عزیزمان ایران نفهمیدم قانون هند، برخورد توپ به دست است یا دست به توپ؟ من اعتقاد دارم که در بازی با نفت، مدافع نفت هند کرد و داور باید جهت ما پنالتی می گرفت. حالا اگر ما حرفی زده ایم مردها از کمیته داوران جوابیه صادر می کنند. با هم با احترام صحبت کنیم نه این که به یکدیگر بی احترامی کنیم. این که تشخیص من این است و بقیه پرسشها جهت من مهم نیست که جواب نمی شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قرار نبود منشا و احمدزاده با یک اشتباه از تیم کنار گذاشته شوند. 

او افزود: من تنها نظرم را به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گویم. ما اعتقاد داشتیم در این بازی باید پنالتی به نفع ما می گرفتند و از کمیته انضباطی پرسش کردیم. آنها هم باید یک جواب منطقی به ما می دادند ولی تصویر العمل های آنها قشنگ نبود. باید یک مقدار ادب و اخلاق در تیم ها حاکم باشد. بازیکن در سرما و گرما زحمت می کشد بعد می خواهد حقش را بگیرد. ما شاید یک بازی را هم باختیم ولی اگر آن بازی را که شکست خوردیم به خاطر اشتباه های داوری باشد قطعا به تیم فشار خواهد آمد. دوستان هم که نشسته اند تا سریعا حمله کنند.

مدیر پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سیاست مدیران پرسپولیس سکوت در برابر اتفاقات رخ داده است؟ گفت : صفر تا ۱۰۰ پرسشها فنی در اختیار برانکو ایوانکوویچ است و صفر تا ۱۰۰ پرسشها خارج از زمین بر عهده من. کارهای مدیریتی هم به گرشاسبی و هیات مدیره کلوب برمی گردد. قرار شده است من راجع به بحث های جاری راجع به محرومیت، کمیته انضباطی و … صحبت کنم. اگر هم سکوت کردیم بنا بر سیاست کلوب هست. اگر محدودیتی هم راجع به روابط عمومی کلوب ایجاد شده است به خاطر درخواست ما بوده هست. هواداران این را بدانند که ما تمام وقت از تیم حمایت می کنیم. خیلی از هواداران می گویند که آیا به کمیته انضباطی اعتراض کردید و پرسپولیس را نبخشیدند. ما تنها اسناد و مدارک می فرستیم و در ادامه تصمیم گیری آن با کمیته انضباطی هست. کمیته انضباطی یک کمیته مستقل است و قرار است که نظم و انضباط را حاکم کند. هیچ کس نباید به خودش اجازه دهد که در حکم کمیته انضباطی دخالت کند.

طارمی می‌توانست &quot/ پرسپولیس شود، فردین&quot، ماجرای منشا و احمدزاده خانوادگی بود ، پیروانی

مدیر پرسپولیس راجع به دیدار استقلال و تراکتورسازی، تصریح کرد: صحبت من این است که باید در فوتبال بحث جوانمردی پر رنگ تر شود. بازیکنان ما توجیه هستند که باید نظم و انضباط را رعایت کنند ولی راجع به اتفاقاتی که در سکوها رخ می دهد کمیته انضباطی باید ورود کند. من به طرفداری از هواداران گفتم که ما نجیب ترین هواداران را داریم. خواهش من این است که اجازه ندهند یکسری تماشاگرنما به فوتبال ما آسیب بزنند. مطمئن باشید که کمیته انضباطی به این ماجرا ورود می کند.

افشین پیروانی هم چنین با بیان این که جوانمردی در فوتبال فراموش شده است هست، افزود: همه بازیکنان به نظم و انضباط توجیه هستند ولی اتفاقاتی که در سکوها می افتد دست ما نیست با این حال باز هم از هواداران می خواهم اجازه ندهند یک سری تماشاگرنما مسئله ایجاد کنند. مطمئنا کمیته انضباطی نیز با قدرت ورود خواهد کرد و اجازه نمی دهد اتفاقاتی که هفته گذشته افتاد دوباره در فوتبال ما تکرار شود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس راجع به در جریان نبودن کلوب پرسپولیس از جدایی مهدی طارمی توضیح داد: ما نگفته ایم مهدی فرار کرده و نیامده هست. او عضو تیم پرسپولیس بوده و به ما نامه کتبی داده و گفته نمی توانم در کشور عزیزمان ایران بازی کنم. به زور هم نمی توانیم بازیکن را نگه داریم. طارمی باید جهت بازی کردن ابتدا تمرین کند تا آماده شود بنابراین نمی توانیم او را تحت هر شرایطی حفظ کنیم. این طور نیست که بخواهیم اعلامیه دهیم و گم شده است را پیدا کنیم. طارمی ابتدا گفته بود می خواهد به اروپا برود ولی به یک باره بحث قطر مطرح شده است است ولی چند روزی است که از او اطلاعی نداریم و باید جهت گرفتن ITC به کلوب مراجعه کند. با این حال مهدی حداقل دو سال در اوج جهت این کلوب زحمت کشیده و من دلم می خواست در پرسپولیس بماند. حداقل به خاطر ۴ ماهی که محروم بود، به مدت یک سال در پرسپولیس می ماند تا تبدیل به فردین مجموعه شود ولی الان که تصمیم به رفتن گرفته است نمی توانیم او را با زور نگه داریم. در مجموع مهدی باید جوابگوی همه اتفاقات باشد و راجع به اش توضیح دهد.

او راجع به اوضاع نوراللهی نیز تصریح کرد: با توجه به قول هایی که داده شده است فکر می کنم مسئله احمد همین روزها حل شود.

پیروانی در مورد جریمه احمدزاده و منشا گفت: چیزی که من از روبوسی این دو بازیکن دیدم موضوعی نیست که بخواهد اشد مجازات داشته باشد ولی اختلافات درون خانوادگی همه جا هست. در پرسپولیس اصحاب رسانه زحمت می کشند و پوشش می دهند ولی در بعضی تیم ها ممکن است اصلا رسانه یی نشود. دوستی و رفاقت رمز موفقیت است و همه باید دست به دست هم بدهیم. امیدوارم احترام ها رعایت شود و این که در تیم های دیگر افرادی از پرسپولیس اسم می برند جالب نیست. این که سرمربی ما در مورد تیم حریف صحبت کرد هدفش تخریب نبود. هر کسی به خودش اجازه ندهد در مورد هر تیمی صحبت کند.

واژه های کلیدی: فوتبال | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | مهدی طارمی | افشین پیروانی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs