جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مزایده را به رسمیت نمی‌شناسیم / سخنگوی کلوب نفت

سخنگوی کلوب نفت می‌گوید انتقال کلوب نفت به شرکت دیگر، “فروش مال غیر” محسوب می‌شود و مالک این کلوب هنوز شرکت بهنام پیشرو کیش است.

مزایده را به رسمیت نمی‌شناسیم / سخنگوی کلوب نفت

سخنگوی کلوب نفت: مزایده را به رسمیت نمی شناسیم

عبارات مهم : انتقال

سخنگوی کلوب نفت می گوید انتقال کلوب نفت به شرکت دیگر، “فروش مال غیر” محسوب می شود و مالک این کلوب هنوز شرکت بهنام پیشرو کیش است.

به گزارش ایسنا، بعد از کش وقوس های فراوان بر سر تعیین مالکیت کلوب نفت تهران، در نهایت امروز (چهارشنبه) طی مزایده ای این کلوب به شرکت فرآورده های نفت پارس طلاییه واگذار شد. بیژن تاجیک، مسئول کمیته انتقال کلوب نفت تهران، امروز خبر فروش کلوب نفت به شرکت پارس طلائیه را به ایسنا داد.

مزایده را به رسمیت نمی‌شناسیم / سخنگوی کلوب نفت

حسین قدوسی، سخنگوی کلوب نفت و بهنام پیشرو کیش در گفت وگو با ایسنا در تصویر العمل به این انتقال عنوان کرد: تاجیک چه سمتی دارد که چنین مسائلی را عنوان می کند؟ او قبلا هم راجع به کلوب نفت با رسانه ها صحبت کرده و باعث ایجاد حاشیه جهت تیم شده است هست. الان هم می گوید که کلوب به پارس طلاییه واگذار شده است هست. او عضو کمیته انتقال نیست. قرارداد را کسان دیگری امضا کردند و بعضی پرسشها که تاجیک عنوان می کند وجود ندارد. او در مصاحبه ای گفته که مزایده ای بین سه شرکت گذاشته ایم. اگر یکی از آن سه شرکت بهنام پیشرو کیش است که باید بگویم ما این مزایده را به رسمیت نمی شناسیم.

او افزود: علی رغم توافقاتی که دفتر گل محمدی با حضور نمایندگان وزارت نفت و شرکت بهنام پیشرو کیش صورت گرفت، حاضر به انتقال رسمی سهام نبودند. شرکت بهنام پیشرو کیش ۱۰ میلیارد تومان هزینه کرده هست. در این جلسه عنوان شد که مسئله مالیاتی را حل کنید تا سهام کلوب به طور کامل انتقال یافته شود. شرکت بهنام پیشرو کیش با اعتبار این صحبت ها ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد. ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جهت پرداخت بدهی مالیاتی چک داد ولی هنگامی که جهت جلسه انتقال سهام حضور پیدا کردیم شروط دیگری را عنوان کردند. الان هم می گویند بین سه شرکت مزایده گذاشتیم که اصلا چیزی به ما عنوان نشده بود.

سخنگوی کلوب نفت می‌گوید انتقال کلوب نفت به شرکت دیگر، “فروش مال غیر” محسوب می‌شود و مالک این کلوب هنوز شرکت بهنام پیشرو کیش است.

سخنگوی کلوب نفت راجع به تصویر العمل شرکت بهنام پیشرو کیش در قبال انتقال کلوب نفت به شرکت پارس طلاییه به وسیله وزارت نفت اظهار کرد: ما قبلا اعلام کردیم که واگذاری کلوب به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر، تبعات قانونی جهت خریدار و فروشنده دارد. این کار فروش مال غیر محسوب می شود و ما قویا پیگیری خواهیم کرد. بهنام پیشرو ناگفته ها و مدارک زیادی دارد. اگر مورد نیاز باشد همه چیز را براق سازی می کنیم.

او در آخر گفت: هنوز چیزی از سوی کمیته واگذاری کلوب نفت به بهنام پیشرو مبنی بر انتقال کلوب اعلام نشده و بهنام پیشرو کیش همچنان مالک کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

واژه های کلیدی: انتقال | مزایده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs