جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شوخی‌ رضا عطاران با مشهدی‌ها و جمع و جور کردنِ تاخیرِ در نمایش «مصادره»

شب گذشته (شنبه 14 بهمن) فیلم «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی با بازی رضا عطاران با تاخیری حدودا 45 دقیقه‌ای در پردیس سینمایی اطلس مشهد به نمایش درآمد که عطارا

شوخی‌ رضا عطاران با مشهدی‌ها و جمع و جور کردنِ تاخیرِ در نمایش «مصادره»

شوخی رضا عطاران با مشهدی ها و جمع و جور کردنِ تاخیرِ در نمایش «مصادره»

عبارات مهم : نمایش

شب گذشته (شنبه 14 بهمن) فیلم «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی با بازی رضا عطاران با تاخیری حدودا 45 دقیقه ای در پردیس سینمایی اطلس مشهد به نمایش درآمد که عطاران ماجرا را با شوخی هایش جمع و جور کرد.

به گزارش خبرآنلاین، شب گذشته (شنبه 14 بهمن) فیلم «مصادره» نخستین ساخته سینمایی مهران احمدی با بازی رضا عطاران در پردیس سینمایی اطلسِ مشهد به نمایش درآمد.

نمایش «مصادره» در سالن های پردیس سینمایی اطلس با تاخیر 45 دقیقه ای انجام شد که رضا عطاران در هر چهار سالن نمایش این فیلم حضور پیدا کرد و از تماشاگران عذرخواهی کرد.

عطاران در یکی از سالن ها بعد از عذرخواهی گفت: «قبل از هر چیز باید از راه افتادن مجموعه سینمایی اطلس در محله گاراژدارهای مشهد که محل زندگی من در کودکی و نوجوانی بوده هست، تقدیر کنم.»

این بازیگر ادامه داد: «به من گفته اند که هارد فیلم مان که البته من دقیقا نمی دانم یعنی چه! دیر رسیده است و این جا دارد کپی می شود. جهت همین 10 دقیقه حاضرم هرکاری یا ژانگولر بازی که خواستید جهت تان انجام دهم.»

عطاران به درخواست های متفاوت تماشاگران حاضر در سالن با شوخی و خنده پاسخ داد و آخر یک صحنه سانسور شده است از فیلم کاهانی را اجرا کرد.

در ادامه، بازیگر فیلم «مصادره» تاکید کرد همه سینماهای تازه تاسیس در شروع کار با چنین مشکلاتی روبرو می شوند. هنگامی که در تصویر العمل به این حرف، یکی از مسئولین این پردیس سینمایی قول داد تماشاگران دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نخواهند بود، عطاران به شوخی گفت: «ولی من قول نمی دهم!»

شوخی‌ رضا عطاران با مشهدی‌ها و جمع و جور کردنِ تاخیرِ در نمایش «مصادره»

واژه های کلیدی: نمایش | سینمایی | عذرخواهی | رضا عطاران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs