جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چرا از رای به روحانی دفاع می‌کنیم؟

اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست مانند هر لحظه ولی حالا حداقل آنهایی که دغدغه‌های اجتماعی، مدنی و فرهنگی داشتند کمی راضی تر از سال‌های قبل هستند.

چرا از رای به روحانی دفاع می‌کنیم؟

چرا از رای به روحانی دفاع می کنیم؟

عبارات مهم : ایران

اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست مانند هر لحظه ولی حالا حداقل آنهایی که دغدغه های اجتماعی، مدنی و فرهنگی داشتند کمی راضی تر از سال های قبل هستند.

همه می دانیم که اقتصاد بااهمیت ترین مسئله کشور عزیزمان ایران هست. هنوز که هنوز است مردم دغدغه نان دارند. بیکاری بااهمیت ترین معضل جامعه است.

مسائل اقتصادی، دردی بود که هیچ دولتی در کشور عزیزمان ایران نتوانست آن را دوا کند. خوب نشدن حال اقتصاد کشور عزیزمان ایران نشان می دهد مسئله اساسی تر از آن است که تصور کنیم یک دولت در چهار سال یا 8 سال می تواند آن را حل کند و کشور را به سرمنزل مقصود برساند.

چرا از رای به روحانی دفاع می‌کنیم؟

دولت حسن روحانی نیز نتوانسته است در زمینه اقتصادی نمره قابل قبولی از مردم بگیرد. مردم همچنان از نظر اقتصادی اوضاع خوبی ندارند و بسیاری از مردم با پرسشها اساسی دست و پنجه نرم می کنند. اوضاع از وقت دولت های نهم و دهم بهتر شده است است ولی همچنان پرسشها فراوان است.

جدا از پرسشها اقتصادی که در اوج به آن اشاره شد ولی می توان از رایی که در خرداد 92 و اردیبهشت 96 به حسن روحانی دادیم دفاع کنیم.

اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست مانند هر لحظه ولی حالا حداقل آنهایی که دغدغه‌های اجتماعی، مدنی و فرهنگی داشتند کمی راضی تر از سال‌های قبل هستند.

همانطور که گفتیم درد اقتصاد، درد یکسان همه ما در تمام دولت ها بوده هست. بعد ما باید به کسی رای می دادیم که حداقل در پرسشها اجتماعی و مدنی پرسشها ما را حل می کرد.

روحانی در زمینه های اجتماعی و مدنی تا حدودی موفق بوده هست. حداقل ما روزنامه نگاران که وقت احمدی نژاد را درک کرده ایم به خوبی متوجه این تفاوت هستیم.

چرا از رای به روحانی دفاع می‌کنیم؟

باز شدن دوباره خبر رسان تلگرام را ببیند. ممکن نبود فردی به غیر از روحانی از نامزدهای این دو انتخابات 92 و 96 بر سر قدرت باشد و همچنان شما از خبر رسان تلگرام استفاده کنید. درست است بعضی می گویند همین خبر رسان تلگرام در وقت روحانی فیلتر شد.

بله، خبر رسان تلگرام فیلتر شد چون شرایط کشور به نقطه امنیتی رسیده بود و باز بودن خبر رسان تلگرام از نگاه مسئولان به امنیت کشور در آن وقت ضربه می زد. بعد از آرام شدن فضا ولی روحانی دستور به بازگشت خبر رسان تلگرام داد.

اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست مانند هر لحظه ولی حالا حداقل آنهایی که دغدغه‌های اجتماعی، مدنی و فرهنگی داشتند کمی راضی تر از سال‌های قبل هستند.

تصور کنید نامزدی دیگر در سال 96 به قدرت می رسید و همین اتفاق ها می افتاد. سال 88 را فراموش نکنید. توییتر و شبکۀ اجتماعی فیس بوک فیلتر شدند و دیگر هیچ کس در کشور عزیزمان ایران نتوانست آنها را بدون فیلتر شکن باز کند. الان همه ما به خبر رسان تلگرام دسترسی داریم.

امروز نگاه کنید دولت و مجلس در تلاش هستند تا بازداشتی ها حوداث اخیر آزاد شوند. البته آنهایی که تنها اعتراض داشتند نه کسانی که بانک یا حسینیه آتش زدند. امروز نمایندگان اصلاح طلب مجلس به دنبال آزادی دانشجویان بازداشتی هستند.

چرا از رای به روحانی دفاع می‌کنیم؟

زمانی در مجلس بعد از حوادثی این چنین نمایندگان به جای تلاش جهت آزادی، درخواست برخورد شدید با معترضان را می کردند.

امروز حداقل کسی در راس دولت است که صدای مردم را می شنود. مردم می توانند با او حرف بزنند و از واکنش‌ها و عملکرد دولتش انتقاد کنند. هیچکس اطاعت از روحانی را اطاعت از خدا اعلام نکرد. امروز می شود شدیدترین انتقادها را به روحانی کرد و متهم به ضد انقلاب بودن نشد.

امروز رییس دولت از کلمه « خس و خاشاک» استفاده نمی کند و برعکس در برابر این ادبیات می ایستد و می گوید:« تا کسی اعتراض می کند، یا خس و خاشاک هست، یا گاو، یا گوساله، یا آشغال هست. آیا توهین می کنید و بی ادبانه با جامعه برخورد می کنید؟»

بله، اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست مانند هر لحظه ولی حالا حداقل آنهایی که دغدغه های اجتماعی، مدنی و فرهنگی داشتند کمی راضی تر از سال های قبل هستند.

عصر ایران؛/ مصطفی داننده

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | اقتصادی | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs