جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات!

«احمدی نژاد هنوز مردم کشور عزیزمان ایران را نشناخته هست. مردم کشور عزیزمان ایران به خاتمی رأی دادند ولی به ناطق نوری رأی ندادند. مردم کشور عزیزمان ایران به روحا

احمدی‌نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات!

احمدی نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات!

عبارات مهم : ایران

«احمدی نژاد هنوز مردم کشور عزیزمان ایران را نشناخته هست. مردم کشور عزیزمان ایران به خاتمی رأی دادند ولی به ناطق نوری رأی ندادند. مردم کشور عزیزمان ایران به روحانی رأی دادند ولی به سعید جلیلی رأی ندادند. سعه صدر و قاعده تمدنی ایرانی ها به شدت بالاست. احمدی نژاد دیگر پایگاه مردمی ندارد. زمانی که شلوغ می کرد، چه اتفاقی افتاد که حالا سکوتش بخواهد مسئله ای ایجاد کند. احمدی نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات و در آینده نیز هیچ خبری از او نخواهد بود.»

ابراهیم فیاض راجع به علت سکوت این روزهای محمود احمدی‎نژاد به خبرآنلاین گفت: من احمدی‎نژاد را می شناسم. او مثل ترامپ حسابی ترسیده هست. ترامپ همین قدر که بلوف می زند به شدت هم ترسو هست. هیتلر هم همین طور بود. فکر می کنید آیا خودکشی کرد؟ چون ترسو بود! در مجموع دیکتاتورها چون نمی توانند فکر کنند، ترسو هستند و از روی وحشت دیکتاتوری راه می اندازند.

وی افزود: الان احمدی نژاد می بیند دوستانش را گرفتند و خبری هم نشد، بنابراین ترسیده هست. حتی شاید خیالاتی که در ذهنش می بافد را به زبان بیاورد و مدعی شود «در آستانه ظهور هستیم» ولی واقعیت مسئله دیگری هست. او به علت آن که بقایی و مشایی را گرفتند سکوت کرد و می ترسد خودش را هم بگیرند و بی حیثیت شود.

احمدی‌نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات!

این تحلیلگر پرسشها اجتماعی یادآور شد: احمدی نژاد کسی است که هر لحظه خواسته حضور داشته باشد، بنابراین هر روز یک شلوغ بازی می کرد ولی متوجه شد، استقرار نظام بالاتر از آنی است که او فکر می کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که در ذهن احمدی نژاد چه می گذرد، اظهار کرد: او شخصیت خودمحوری دارد. تیم احمدی نژاد باورشان شده است بود که ارتباط خاصه دارند، در همین رابطه نیز خیلی خود را باد می کردند.

«احمدی نژاد هنوز مردم کشور عزیزمان ایران را نشناخته هست. مردم کشور عزیزمان ایران به خاتمی رأی دادند ولی به ناطق نوری رأی ندادند. مردم کشور عزیزمان ایران به روحا

عضو هیأت علمی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: زمانی که احمدی نژادی ها صحبت از کسب ۳۷ میلیون رأی در انتخابات می کردند خودم از الهام پرسیدم «این که احمدی نژاد می گوید اول مشایی می آید ولی رد صلاحیتش می کنند، بعد دوباره با حکم حکومتی برمی گردد و ۳۷ میلیون رأی می آورد؛ عقلی است یا شهودی؟» الهام گفت: «شهودی است از جایی به آنها خبر می دهند!» به عبارت دیگر می گویند «ما وصلیم» یا ادعا می کنند «امسال سال ظهور است» در حالی که زمانی می گفتند دولت ما دولت ظهور است!

فیاض راجع به آینده احمدی نژاد نیز گفت: احمدی نژاد هنوز مردم کشور عزیزمان ایران را نشناخته هست. مردم کشور عزیزمان ایران به خاتمی رأی دادند ولی به ناطق نوری رأی ندادند. مردم کشور عزیزمان ایران به روحانی رأی دادند ولی به سعید جلیلی رأی ندادند. سعه صدر و قاعده تمدنی ایرانی ها به شدت بالاست. احمدی نژاد دیگر پایگاه مردمی ندارد. زمانی که شلوغ می کرد، چه اتفاقی افتاد که حالا سکوتش بخواهد مسئله ای ایجاد کند. احمدی نژاد تمام شد، فاتحه مع صلوات و در آینده نیز هیچ خبری از او نخواهد بود.»

واژه های کلیدی: ایران | صلوات | ایرانی | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs