جنایت ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

جنایت: ایران طبیعی کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث آتش‌ سوزی عمدی دختر 2.5 ساله را به کام فوت برد

آتش‌ سوزی عمدی صبحگاه امروز در یک زیرزمین مسکونی در یزد منجر به نجات شش نفر از ساکنان و متاسفانه فوت یک دختر 2.5 ساله شد. 

آتش سوزی عمدی دختر 2.5 ساله را به کام فوت برد

عبارات مهم : دستگاه

آتش سوزی عمدی صبحگاه امروز در یک زیرزمین مسکونی در یزد منجر به نجات شش نفر از ساکنان و متاسفانه فوت یک دختر 2.5 ساله شد.

به گزارش ایسنا، معاون عملیات شرکت آتش نشانی یزد با اشاره به این که گزارش اتفاق ساعت 4:54 صبحگاه امروز پنجم آذرماه به سامانه 125 گزارش شده است هست، گفت: بلافاصله سه دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه های شماره پنج و هفت شهر یزد به محل اتفاق که در بلوار امام رضا(ع) بود، اعزام شدند.

وی افزود: نخستین گروه از آتش نشانان از ایستگاه شماره پنج کمتر از دو دقیقه به محل اتفاق رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش تمام فضای منزل را فرا گرفته و دود حاصل از آن آسمان را تیره و تار کرده بود.

آتش‌ سوزی عمدی دختر 2.5 ساله را به کام فوت برد

محمدرضا رحیمی ادامه داد: آتش نشانان خیلی سریع همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل زیرزمین رفته و عملیات اطفای حریق و جستجو را شروع و در کمترین وقت ممکن حریق را مهار و هفت نفر از ساکنان را به بیرون از منزل انتقال یافته کردند.

وی با بیان این که کانون این حریق در سه نقطه از زیرزمین یعنی اتاق خواب و دو قسمت از اتاق پذیرایی بوده هست، اظهار کرد: براساس مشاهدات و مذاکرات بعمل آمده با شاهدان در محل مشخص شد این آتش سوزی، عمدی و بر اساس انتقامجویی بوده است.

آتش‌ سوزی عمدی صبحگاه امروز در یک زیرزمین مسکونی در یزد منجر به نجات شش نفر از ساکنان و متاسفانه فوت یک دختر 2.5 ساله شد. 

وی افزود: آتش نشانان بعد از تحویل مصدومین به اورژانس، محل را تحویل عوامل پلیس 110 داده و به ایستگاه های خود مراجعت کردند.

معاون آتش نشانی یزد با اشاره به این که در این حریق مادر خانواده 31 ساله به شدت دچار سوختگی و دختر 2.5 ساله اش به علت استنشاق دود متاسفانه فوت شده است هست، بیان کرد: پنج نفر دیگر از ساکنان آن زیرزمین که دو نفر آنها از اقوام، میهمانان و اهل زابل هستند، دارای حال عمومی خوبی هستند.

واژه های کلیدی: دستگاه | ایستگاه | زیرزمین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs